Are you looking for the English description? Click here

Instrukcja ad-clever.com - cyfrowa ramka

Gdy już zapoznasz się z instrukcją - możesz powrócić do strony głównej aby pobrać aplikację.

Powrót do strony głównej Pobierz


 

Podstawowe informacje

Uwaga: pamiętaj o stałym zasilaniu!

Zaraz po uruchomieniu aplikacji pojawia się ekran jak ten widoczny obok. Aby pojawił się pasek tytułu i menu musisz kliknąć przycisk cofania na swoim urządzeniu.
Wówczas wyświetli się menu gdzie będziesz miał do wyboru kilka opcji:

Pamiętaj: należy co jakiś czas kontrolować stan urządzenia, które jest podłączone do zasilania. Może to prowadzić do przegrzania się tabletu/smartfona a w następstwie - uszkodzenia baterii i urządzenia. Za co ad-clever.com nie ponosi odpowiedzalności.


Opcje (wybrane)

Klikając "kontrola powiadomień" i zaznaczając, że ad-clever.com - cyfrowa ramka ma mieć uprawienia - aplikacja będzie mogła blokować przychodzące powiadomienia (np. mail, nowy sms itp.)

"Autostart aplikacji" - wystarczy zaznaczyć (w niektórych urządzeniach poprosi o danie dostępu do tej opcji). Zaznaczenie opcji spowoduje, że ponowne uruchomienie się urządzenia automatycznie wznowi działanie pokazu zdjęć.

Uwaga: Na niektórych urządzeniach, aby autostart działał prawidłowo, musisz wyłączyć ekran blokady:

"Tryb snu" oraz poniższe - tutaj możesz wybrać jak ma się zachować aplikacja pomiędzy wskazanymi godzinami. Wybór godzin i minut należy zatwierdzić klikając "potwierdź". Jest to przydatna funkcja gdy np. w godzinach nocnych chcesz żeby przyciemnić ekran.

 


 

Edycja slajdów

Zdjęcia możesz dogrywać na początku, końcu jak i pomiędzy już istniejącymi zdjęciami. W zależności od posiadanego modelu urządzenia - możesz wybierać pomiędzy różnymi źródłami. Tam gdzie to możliwe istnieje opcja zaznaczenia wielu plików jednocześnie ale maksymalnie 50 za jednym razem.

Za pomocą strzałek możesz zmieniać kolejność poszczególnych zdjęć oraz obracać zdjęcia o 90 stopni!

Pamiętaj o tym żeby ewentualne zmiany zapisać. Będzie ci o tym przypominać przycisk, który zmieni kolor na pomarańczowy gdy tylko dokonasz jakieś zmiany.

Do pokazu slajdów powracasz wybierając opcję "pokaz slajdów" z górnego menu.


Tryb przeglądania

Podczas wyświetlania pokazu slajdów możesz klikać w lewą lub prawą część ekranu żeby przełączać pomiędzy poszczególnymi zdjęciami.

Żeby powrócić do trybu autoplay wystarczy że klikniesz w środkową część ekranu. W jednym jak i drugim przypadku wyświetli ci się odpowiedni komunikat - podpowiedź.

 


Kontakt

Odwiedź nas na Facebook'u lub napisz na office@ad-clever

Właścicielem ad-clever.com - cyfrowa ramka jest ad-webcode.com. Potrzebujesz strony internetowej, sklepu lub innej usługi multimedialnej, lub poligraficznej dla twojego biznesu? Zapraszamy na ad-webcode.com